Şartlar ve Koşullar

DIGITAL PLANET'ten bir satın alma işlemi yapmadan önce lütfen hüküm ve koşullarımızı okuyup anladığınızdan emin olun. IPTV Abonelik Planlarımız (yalnızca dijital) canlı TV kanallarına, talep üzerine video filmlerine ve TV şovlarına erişim sunar.
Bizden abone olarak veya satın alarak aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

İzin verilen minimum yaş
Bize abone olmak ve DIGITAL PLANET hizmetlerinden yararlanmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir.

Abonelik başına İzin Verilen Bağlantılar
Her abonelik yalnızca 1 bağlantıya izin verir.
1'den fazla bağlantı kullanmak, Aboneliğinizin ve IP'nizin sağlayıcı tarafından geri ödemesiz olarak askıya alınmasına neden olacaktır.

Canlı TV Kanalları ve VOD Sayısı Kanallar ve VOD, herhangi bir zamanda ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir veya kaldırılabilir.
Kategorilerde veya içeriğe dahil olan herhangi bir şeyde herhangi bir değişiklik her zaman olabilir.
DIGITAL PLANET, sağlanan içerik veya EPG veya bunlarda meydana gelen güncellemeler üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir.

Kabul edilemez kullanım davranışı
DIGITAL PLANET, sağlanan içeriğin herhangi bir türünün yeniden yayınlanmasına, içeriğin iletilmesine veya dağıtılmasına izin vermez.

Sağlanan içeriğin kalitesi
IPTV'nin doğası ve İnternet Servis Sağlayıcısı, İnternet Hızı, Bant Genişliği, Akış kaynakları ve diğer birçok değişken gibi faktörlere bağlı olması nedeniyle, herhangi bir içeriğin her zaman 100% çalışacağını garanti edemeyiz, arabelleğe alma, donma veya çalışmayan içerik gibi sorunlar bulmak mümkündür
Bu nedenle, sorun yaşama olasılığını azaltmak için yüksek hızlı bir internet bağlantısına sahip olduğunuzdan ve İSS'nizin IPTV sunucularına izin verdiğinden emin olun
Aboneliğinizi paylaşmanın da önceden haber verilmeksizin anında fesihle sonuçlanacağını lütfen unutmayın.

Proxy / VPN kullanım politikası
Proxy / VPN uygulamalarının veya sunucularının kullanılmasına izin verilmez ve para iadesi olmaksızın hizmetin askıya alınmasına neden olabilir.

Desteklenmeyen Ülkeler
Hizmetimiz, İnternet Servis Sağlayıcınız hizmetlerimizi engellemediği sürece dünyanın her yerinde çalışır.

Veri kullanım ücretleri
Müşteri, veri kullanımı veya internet ücretleriyle ilgili her türlü masraf veya ücretten sorumludur.

Sağlanan bilgiler
Sağlanan her türlü bilgi veya veri doğru olmalıdır.
Bizden herhangi bir ürün satın almak için kullanılan ödeme yönteminin sahibi veya kullanma hakkına sahip olmalısınız.

Şartlar ve Koşullarımızda Yapılan Düzenlemeler
Bu Hüküm ve Koşulların her zaman ve önceden haber verilmeksizin değiştirilmesi mümkündür.
Gizlilik Politikamız da dahil olmak üzere, Müşteriye bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın. Bu tür herhangi bir değişiklik, açık bir şekilde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu tür bir değişikliğin ardından Hizmetimizi ve bu Siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değiştirilmiş Koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
VOD kütüphanesindeki kanal ve film sayısı, her hafta yaptığımız güncellemeye göre değiştirilebilir.

Fiyatlandırma
DIGITAL PLANET'in sağladığı hizmetler herhangi bir zamanda ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve güncellenebilir.
İndirimler ve promosyonlar her zaman gerçekleşebilir, tekliften önce bir hizmet satın alınması durumunda tekliften yararlanmak için iade edilemez.

Abonelik bilgileri
Bizden bir IPTV aboneliği satın almadan önce veya herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ayrıntıları ve talimatları izlemeniz gerekir.

Askıya alma ve duruş süresi
aboneli̇ği̇ feshetme veya devre dişi birakma hak ve koşullarimiza ek olarak, sunucu bakimi veya herhangi̇ bi̇r güncelleme veya sunucu i̇le i̇lgi̇li̇ sorunlarda, bunlar gerçekleşmeden önce bi̇lgi̇lendi̇ri̇lmeyeceği̇ni̇zi̇ onaylar ve kabul edersi̇ni̇z.
Bu Sözleşmenin anlaşılması için yapılacak veya sunulacak tüm iletişim ve şartların İngilizce dilinde olması gerekir. DIGITAL PLANET'in tamamen kendi takdirine bağlı olarak yukarıdaki hüküm ve koşullardan herhangi birini, herhangi bir yasayı veya düzenlemeyi ihlal ettiğinize karar vermesi durumunda, önceden bildirimde bulunmaksızın veya yükümlülük altına girmeksizin, hizmetleri kullanımınızı veya içeriğe erişiminizi herhangi bir anda derhal sona erdirme veya sınırlama yetkisine ve hakkına sahibiz.
- DIGITAL PLANET logosu ve diğer DIGITAL PLANET ticari markaları, fotoğrafları ve yazılı içeriği DIGITAL PLANET'e aittir. Tüm DIGITAL PLANET ticari markaları kopyalanamaz, indirilemez, paylaşılamaz veya herhangi bir şekilde kullanılamaz.