Regulamin

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami przed dokonaniem zakupu w DIGITAL PLANET. Nasze plany abonamentowe IPTV (tylko cyfrowe) oferują dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo, filmów na żądanie i programów telewizyjnych.
Subskrybując lub kupując od nas, użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje poniższe warunki.

Minimalny dozwolony wiek
Aby móc subskrybować i korzystać z usług DIGITAL PLANET, użytkownik musi mieć ukończone 18 lat.

Dozwolone połączenia na subskrypcję
Każda subskrypcja umożliwia tylko 1 połączenie.
Korzystanie z więcej niż 1 połączenia spowoduje zawieszenie subskrypcji i adresu IP przez dostawcę bez zwrotu kosztów.

Liczba kanałów telewizyjnych na żywo i VOD Kanały i VOD mogą zostać zmienione, zaktualizowane lub usunięte w dowolnym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia.
Każda zmiana kategorii lub czegokolwiek zawartego w treści może nastąpić w dowolnym momencie.
DIGITAL PLANET nie ma żadnej kontroli nad dostarczanymi treściami lub EPG, ani nad ich aktualizacjami.

Niedopuszczalne zachowanie użytkownika
DIGITAL PLANET nie zezwala na jakikolwiek rodzaj ponownego strumieniowania, przesyłania treści lub dystrybucji jakiejkolwiek z dostarczonych treści.

Jakość dostarczanych treści
Ze względu na charakter IPTV i czynniki, od których zależy, takie jak dostawca usług internetowych, prędkość Internetu, przepustowość, źródła przesyłania strumieniowego i wiele innych zmiennych, nie możemy zagwarantować, że jakakolwiek zawartość będzie działać 100% przez cały czas, możliwe jest znalezienie problemów, takich jak buforowanie, zamrażanie lub niedziałająca zawartość
W związku z tym należy upewnić się, że połączenie internetowe jest szybkie, a dostawca usług internetowych umożliwia korzystanie z serwerów IPTV, aby ograniczyć możliwość wystąpienia problemów.
Należy pamiętać, że udostępnianie subskrypcji spowoduje również natychmiastowe zakończenie subskrypcji bez wcześniejszego powiadomienia.

Zasady korzystania z proxy / VPN
Korzystanie z aplikacji lub serwerów Proxy / VPN jest niedozwolone i może skutkować zawieszeniem usługi bez zwrotu kosztów.

Nieobsługiwane kraje
Nasza usługa działa w dowolnym miejscu na świecie, O ILE dostawca usług internetowych nie blokuje naszych usług.

Opłaty za wykorzystanie danych
Klient jest odpowiedzialny za wszelkie wydatki lub opłaty związane z wykorzystaniem danych lub opłatami internetowymi.

Dostarczone informacje
Wszelkie dostarczone informacje lub dane muszą być dokładne.
Użytkownik musi być właścicielem lub mieć prawo do korzystania z metody płatności użytej do zakupu dowolnego produktu od nas.

Zmiany w naszym Regulaminie
Możliwe jest, że w dowolnym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia niniejsze Warunki zostaną zmienione.
W tym naszej Polityki Prywatności, z powiadomieniem lub bez powiadomienia Klienta. Wszelkie takie zmiany będą obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu. Dalsze korzystanie przez użytkownika z naszej Usługi i niniejszej Witryny po wprowadzeniu takich zmian stanowi uznanie przez użytkownika niniejszych zmienionych Warunków.
Liczba kanałów i filmów w bibliotece VOD może ulec zmianie na podstawie cotygodniowej aktualizacji.

Wycena
Usługi świadczone przez DIGITAL PLANET mogą podlegać zmianom i aktualizacjom w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia.
Rabaty i promocje mogą pojawić się w dowolnym momencie, w przypadku gdy usługa zakupiona przed ofertą nie może zostać zwrócona w celu skorzystania z oferty.

Szczegóły subskrypcji
Należy postępować zgodnie ze szczegółami i instrukcjami przed zakupem subskrypcji IPTV od nas lub w przypadku jakichkolwiek problemów.

Zawieszenie i przestoje
oprócz naszego prawa i warunków do zakończenia lub wyłączenia subskrypcji, użytkownik potwierdza i zgadza się na przestoje w przypadku konserwacji serwera lub jakichkolwiek aktualizacji lub problemów związanych z serwerem, o których nie zostanie poinformowany przed ich wystąpieniem.
Wszelkie komunikaty i warunki, które mają zostać przedstawione lub zaoferowane w związku z niniejszą Umową, muszą być sporządzone w języku angielskim. Mamy prawo do natychmiastowego zakończenia lub ograniczenia korzystania z usług lub dostępu do treści w dowolnym momencie, bez wcześniejszego powiadomienia lub ponoszenia odpowiedzialności, w przypadku gdy DIGITAL PLANET zdecyduje według własnego uznania, że naruszyłeś którykolwiek z powyższych warunków, jakiekolwiek prawo lub regulacje dotyczące jakichkolwiek treści, w tym
- Logo DIGITAL PLANET oraz inne znaki towarowe, zdjęcia i treści pisemne DIGITAL PLANET są własnością DIGITAL PLANET. Wszystkie znaki towarowe DIGITAL PLANET nie mogą być kopiowane, pobierane, udostępniane ani wykorzystywane w żaden sposób.