FLIXIPTV uygulaması ile Akıllı TV'lerde IPTV kurulumu nasıl yapılır

FLIXIPTV uygulaması Akıllı TV'lere (Samsung / LG) Nasıl Yüklenir

Flix IPTV, Smart IPTV gibi bir IPTV oynatıcısıdır, ancak içerik akışı yapmanıza izin veren daha kararlıdır. Uygulama kendi içeriğini sunmaz, bu nedenle bir oynatma listesine veya bir m3u bağlantısına, yani bir IPTV aboneliğine sahip olmanız gerekir.

Flix IPTV, Smart TV'nizde kullanmaya kesinlikle değer olan büyük çalma listeleriyle bile ilginç ve istikrarlı bir uygulamadır.

IPTV hizmetlerimizi keşfedin

Flix IPTV Özellikleri

Başlık Metninizi Buraya Ekleyin

Çoklu dil desteği:

Kullanıcılar 17'den fazla dil arasından seçim yapabilirler. Sadece Ayarlar'a gidin ve "Dili Değiştir "i seçin.

Birkaç tema:

Varsayılan Flix IPTV temasını beğenmediniz mi? Ayarlar'a ve ardından Tema Değiştir'e giderek yeni bir tane seçebilirsiniz.

Harici oyuncular için destek:

Uygulamada MX Player ve VLC Player'ı harici oynatıcılar olarak seçebilirsiniz. Ayarlar'a gidin, ardından Harici Oynatıcılar'ı seçin.
* Bu seçenek Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir.

Altyazıları özelleştirin:

Bir IPTV oynatıcısının altyazı özelleştirmesi sunması çok nadirdir. Flix IPTV bu birkaç uygulamadan biridir. Altyazılarınızın boyutunu, rengini ve arka planını değiştirmek için Ayarlar'a ve ardından Altyazı Ayarları'na gidin.

Flix IPTV'nin diğer özellikleri arasında favori listeleri oluşturma, birden fazla oynatma listesi eklemeyi desteklediği için sunucuları veya listeleri değiştirme, kanallarda veya filmlerde ve dizilerde belirli içerik kategorilerini gizleme vb. yer alır.

Flix IPTV destekli cihazlar

Aşağıda Flix IPTV uygulamasını yükleyebileceğiniz cihazların listesini bulabilirsiniz:

Samsung Akıllı TV
LG WebOS
Android TV, Apple TV ve Amazon Fire TV veya FireStick.

Flix IPTV'yi yüklemek diğer uygulamalar gibi kolaydır, sadece uygulama mağazasına gidin ve Smart TV veya Android TV ve Apple TV'de adıyla arayın.

Uygulama Amazon Apps mağazasında bulunmamaktadır. Uygulamayı Fire TV cihazınıza Downloader uygulamasına veya cihazınızın tarayıcısının URL alanına flixiptv.cc/flix.apk yazarak yükleyebilirsiniz.

Flix IPTV'yi nasıl kurabilirim?

Şimdi size m3u bağlantınızı kullanarak Flix IPTV uygulamasında aboneliğinizi nasıl kuracağınızı gösteriyoruz.

1. Uygulama yüklendikten sonra, mac adresinin ekranda görüntülenmesi için uygulamayı başlatın.

Mac adresini yazmadıysanız, soldaki menüye gidip Ayarlar'a giderek ve bir sonraki menüde Kullanıcı Hesabı'na ilerleyerek bulabilirsiniz.

2. Bağlantıya gidin:

3. İstenen bilgileri, mac adresini ve m3u bağlantınızı doldurun ve ardından Gönder'e tıklayın.

4. Son adım, uygulamayı yeniden başlatmak veya Ayarlar > Çalma Listesini Değiştir'de listeyi yenilemektir. Listeyi yeniden yüklemenizi isteyen bir pencere görünecektir, Tamam'a tıklayın.

Flix IPTV'yi nasıl etkinleştiririm?

Flix IPTV, Akıllı TV için diğer uygulamalar gibidir (SET IPTV, NET IPTV, Smart STB, ...) 7 günlük ücretsiz deneme sunar, bundan sonra tek bir cihaz veya TV'de ömür boyu etkinleştirmek için 7,99 EUR ödemeniz gerekecektir.

İşte aktivasyon sayfasının bağlantısı:

Flix IPTV en iyi IPTV uygulamalarından biridir. Çok sayıda kullanışlı ve nadir özelliğe sahiptir. Özellikle Smart TV'ler için kullanmaya başlamak için yukarıdaki adımları izleyin.